| ιѕѕαвєℓℓα a întrebat:

Heii! big hug Deci. Va promit FUNDITA pentru cele mai multe raspunsuri!
Vreau si eu niste porecle ' ex. : BuBu '. Dar sa nu aiba legatura cu numele meu. puppy dog eyes Va roog! Mersii! :*

Răspuns Câştigător
| eve_5699 a răspuns:

Bubles
DEde
zUzUu
Didu
DiiX
JUSTx
DAyA
Dadu
zUzUCHy
LYSA
cOrY
ZoRIII
Levantzic
lloko
moko
coco
lino
etc etc...am pus ce mi-a venit prin minte... sper sa te ajutewinking

11 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Clapa, bana, sonc laughing, clisalaughing, bobo etc

| Tarabostes a răspuns:

Dumbo

chelu

moflea

manuta

caldare

solidu'

pittbulitza etc

| FeFe_5684 a răspuns:

Bunicutza, Zgriptzi, Nebunatik, Creata, Stropinela, Asfaltina, Kiki, Blondina, Albinutza, Kiti, Mimi, Gaga, Eminema, Rebela, Scumpik, Sisi, Buby, Pitic, Pufulethe, Buby, Fufu, Albinutza sau Kiti...astea imi plac:*:*:*
Funda plss?:*:X

| FeFe_5684 a răspuns:

Zäŋå draga ai face bine sa nu mai copiezi pe altiiwinking
Adica daca numa atata te duce capu` sa dai copy paste ce sa fac eu?oh go on

Esti o FAKE!

Hai pa`

| вεвїŧѕά a răspuns:

Buna big grin

Pity, Pui, Biiu, Deeu, bunicuta, Zgriptzi, Nebunatik, Creata, Stropinela, Asfaltina, Kiki, Bloo, creatsa, Bubulina, bulinuta, papusica, Albinutza sai Kiti, BeBe, Kidoo, TzuPy, BOoDoO, nebunatik, YePe, Trottinella, Stropinnella, Brettonella, Coco, Pufulici, Rontzi, pitix, lolla, muzy, pinky

Funda? big grin

| вεвїŧѕά a răspuns:

Nici macar nu'mi apareau rasp altora cand am raspuns eu...=]]

| colorfulcupcake a răspuns:

Te roog funda plsssssss nu am niciuna sad

legatura cu numele tau:
Issu
IsSa
BeLLA

Porecle:
Bubu
Pufy
Puffz
Rontzy
Mymy
Nije
Asami
Doggy
Maggy
Isami
Nimasi
Rontz
Asham
etc

plsss fundiiii

| nocomment_4400 a răspuns:

Pai daca te cheama isabella ar putea fi bella sau ella sau issa sau bel denda e misto desi nu are legatura cu numele tau sau izza isu jojo izy is iz

| OaNaDrAg a răspuns:

Bunny, pepito, didi, cocolina, bubulina etc funda ca nu am niciuna plsss

| ιѕѕαвєℓℓα explică:

Va multumesc foarte foarte mult pentru. raspunsuri! love struck :* Toate mi-au folosit! Mersiiiiiiii multt! love struck :* big hug

| Dienuka99 a răspuns:

Buna! Poti pune orice porecla care iti iese in cale:ursoaica, iepuras, bebelusa, bubulina, rux, roly, Cec, beny, hannah, pitiqa, kitz, loly, Sony, titi, tutu, blonda, bruneta, roscata, floricica, beculet, rotita.Cam atat imi vin in minte! Paaa!kiss