| SexiiGirl a întrebat:

Imi spuneti ceva jocuri faine?batting eyelashes
Cele mai faine primesc Fundaa!

Răspuns Câştigător
| rippE a răspuns:

Cele mai fain jocuri sunt : GTA 4, Abess' Oddysee,, Serious Sam 1, 2,, Counter Strike,, MEtin2,, Fifa 2011, Fifa 2010,, X-Men,, V8 Racers, Need For Speed Shift, Carbon, Hot Pursuit,, Sims 3,, Avatar,, Juiced,, Crash Day,, Halo 2,,, Call Of Juraej,, Tekken 6,, Tekken 5,,, Smackdown vs Raw 2010, 2010, 2009 Astea imi plac mie Pls fundita

3 răspunsuri:
| Kiko a răspuns:

Mi-e imi place animals in the city iti zice in fiecare zi daca faci zilnic testul ce animal haios esti. Eu odata am fost un flamingo discolaughing

| rippE a răspuns:

Cele mai fain jocuri sunt : GTA 4, Abess' Oddysee,, Serious Sam 1, 2,, Counter Strike,, MEtin2,, Fifa 2011, Fifa 2010,, X-Men,, V8 Racers, Need For Speed Shift, Carbon, Hot Pursuit,, Sims 3,, Avatar,, Juiced,, Crash Day,, Halo 2,,, Call Of Juraej,, Tekken 6,, Tekken 5,,, Smackdown vs Raw 2010, 2010, 2009 Astea imi plac mie Pls fundita

| Rox348 a răspuns:

Barn buddy pe hi5 pet society pe facebook stardool... nu stiu am auzit si eu de ele :d