| EuShiAtat7 a întrebat:

Heii Nu-mi merge facebook-ul pe telefon :/

Azi am cumparat un telefon de la Orange si nu este codat, eu sunt pe Vodafone. laughing

Si nu stiu de ce nu merge are instalat deja facebook, mesenger si twitter si nici una nu merg.

Cand dau pe ele de exemplu la facebook, imi apare ceva dau ok si apoi zice ca noi avem niste dificultati ...in fine... am incercat sa-l instalez direct de pe net si zice ca aplicatia Java nu este instalata ceva de genu`. Cum sa fac sa mearga?

P.S. : telefonul este in gen BlackBerry si are numai franceza si engleza-n meniuwinking

FUNDAAA! :3 Help va rog sad puppy dog eyes!

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai daca nu ai date pe el oricum, atunci ai putea sa intri la setari si sa-i dai reinitializare date din fabrica (asta iti va sterge tot, dar dupa aceea ar trebui sa mearga fara probleme. Daca mai ai ceva nelamuriri scie comment la raspunsul meu.

Întrebări recente