| InjectabilTerror a întrebat:

Heii TPU. Am descărcat niște videoclipuri, cu diferite programe și am pus pe mp3. Dar pe mp3 nu îmi funcționează, scrie : Invalid Format. straight face. Știe cineva de ce? Din cauza mp3`ului sau nu am descărcat eu bine?

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Videoclipul nu merge cu mp3, ci mp4. Mp3 este doar pentru audio nu si video, iar un fisier cu videoclip contine o fila audio si una video, asa ca de aceea primesti si mesajul mp-ului invalid format, pentru ca are dreptate.

2 răspunsuri:
| xCalin a răspuns:

Nu ai cum sa vizionezi videoclipuri pentru MP3... In cazul in care ai vrut sa zici MP4, filmele trebuie convertite, adica sa le schimbi rezolutia la cea compatibila cu MP4-ule, pentru asta vei avea nevoie de Format Factory.
P.S.: Daca nu te descuri cu Format Factory trimite-mi un mesaj.

| BuBuLiNNa00 a răspuns:

Din cauza ca poate videoclipurile sunt virusate, din cauza ca poate nu le-ai descarcat bine sau din cauza ca mp3-ul nu functioneaza...sau poate videoclipurile sunt prea mari pentru mp3-ul tau,mie unii oamnei, unii, mi-au zis ca mp3-ul e doar pentru muzica nu si pentru video, dar infine.Succes! FUNDA?