| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy Cand te duci la un pub, cafenea vine cineva sa ti ia comanda?
Cum platesti ( Direct atunci cand comanzi sau cand termini si vrei sa pleci?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti plati cand doresti tu. O poti face chiar cand te serveste, mai ales in cazul in care esti grabit si nu vrei sa astepti dupa el cand vei dori sa pleci.

| AirănMeidăn a răspuns:

depinde si de pub
am vauzt pub-uri unde puteai tu sa iti iei ceva de la bar, dar presupun ca daca observa careva de acolo ca nu ai nimic, venea la tine sa-ti ia comanda
deci depinde
oricum de scapat sa cumperi ceva tot nu scapi

| Foxyyyy a răspuns:

Da,vine cineva si iti ia comanda. Pai da, cand termini platesti, ceri nota de plata cand doresti tu.