| xBebee a întrebat:

Heii TPU.

Dacă mi-am făcut un blog --acum 10 minute, încă lucrez la design -- pe www.blogspot.com şi aş dorii să mai fac pe cineva admin cum aş putea face? Ce să fac să fie mai vizitat? Cum pot pune locuri unde lumea să comenteze poate şi un playlist... etc?
Cel mai complex răspuns fundă :x!--Mulţumesc anticipat!

-P.S. Scuzaţi categoria :*

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Eu personal recomand sa folosesti www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit, iti ofera mult mai multe posibilitati si ai si forum.ucoz.ro - unde gasesti multe materiale ajutatoare, precum si sprijin din partea celorlalti utilizatori.

1 răspuns:
| xBebee explică:

A da am uitat --caut admini serioşi şi cu mult timp liber :*Mulţumesc