| Anaaaaid a întrebat:

Heii TPU. deci funda si vot. Eu inainte cand deschideam pozele mi se deschideau intr. un program Windows picture and fax viewer si acum ca am facut sa mearga web. ul adica am instalat cd. ul imi meerg in alt program pozele si videourile. straight face la poze am reusit sa se vada calumea dar la video nu. ssi cand dau la videouri la 'open with' nu imi apare bs player si daca dau la browse si dau pe bs player imi apare ceva cu toolbar si inca una si nu se poate deschidestraight face ce sa fac sa mearga? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| NUTREBUIENUME a răspuns:

Daca nu iti apare bs player chiar si dupa ce il cauti si dai click pe pictograma gasita incearca sa reinstalezi bsplayer sau sa instalezi alt videoplayer. Poti incerca si cu windows media player, care este de obicei in fiecare calculator. Daca ai nero, poti incerca sa il pornesti cu nero showtime.

1 răspuns:
| C8PILUcool a răspuns:

Dowladeaza vlc si le deschizi cu ala.(primesc ce e mentionat mai sus)