| ClumsyDeer a întrebat:

Heii TPU! Pe cine ati alege dintre Jaden Smith si Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| MasterYoda a răspuns:

Daca ai avea un pistol cu 2 gloante si in fata ta pe Jaden Smith si justin bieber, pe cine ai impusca?
R: pe justin bieber, de 2 ori

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Dafaq?!
I prefer Sid Vicious.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Justin Bieberhappy

| NemNUZ a răspuns:

Justin bieber cred, Jaden Smith e un copil care fara bani lui taicas'u era un nimeni cu N mare si toti stim asta dar uni nu vor s-o recunoasca

| zoeyangel a răspuns:

J.B canta bine si este si dragut, la fel si J.S cu toate astea el danseaza bine deci sincer il prefer de J.B

| SantaAndrei a răspuns:

Tatal lui Jaden Smith e unul din cei mai smecheri actori EVER.

Justin Bieber e gaylaughing

Deci da, easy choice, Jadenhappy

| ClumsyDeer explică:

straight facestraight facestraight facestraight facestraight face Chiar sunt confuza...nu stiu pe cine sa aleg.laughing desi imi place mai mult Jaden blushing