| InjectabilTerror a întrebat:

Știți statusuri de Valentine`s Day? Dar nu de dragoste, gen "Urăsc ziua asta"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu f*ck Velentine's Day si despartiti-va drecu' sunt preferatele mele. Apropo bine ai venit in club!

@LBSTK, mai exista si dragobete, ca dea, sa ne scarbim mai mult.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Deja o trecut ziua.

| InjectabilTerror explică (pentru unknownn):

Da, foarte folositor răspunsul. eu nici nu am observat straight face

| SwettyCat a răspuns:

Sall! Poti cauta de pe www.statusuri.ro dar o sa iti dau si eu cateva:
1. Dnd, ...in cautarea plopilor fara sot,
sa am unde-o duce pe iubi de Valentine's Day
numai ca i-au taiat astia drumurile lor.:*:X:*:))
2. Nu mai vreau sa ma stresezi cu telefoane
Cand ai tu toane,...
Sigur vrei nu stiu ce fel de cercei,.
K maine-i Valentine's day...
3. El: Nu o sun,... astept sa sune ea.
Ea :L-as suna,.da' nu vreau sa fac pe disperata!
.si uite-asa, ...au economisit amandoi minute...
k de Valentine's day :))
4. Sa nu-mi spui vorbe goale imprumutate de pe vreo invitatie de Valentine's Day la cine stie ce concert!
Mai bine taci ...si iubeste-ma!
4. Vrei, nu vrei,... vine si Valentine’s Day!
FUNDOIUL? please!:(

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LeEu):

Zi lu cupidon sa lase jos sagetile. Stii melodia? laughing Si de ce are nevoie romanu de doua zile in aceias luna in care trebuie sa fie afectos si sa mai daruiasca daca in zile " oarecare " nu face mai nimic, ca dea, atunci nu e sarbatoare. De parca trebuie sa iti faca cineva semne in calendar ca sa faci daruri. oh go on

| messokro a răspuns:

Statusuri de Valentine's Day
http://messok.ro/category/statusuri-valentines-day/

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute