| Gabiiiiii a întrebat:

Ce statusuri de dragoste stiti?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

" Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "

| mihaelaa18 a răspuns:

♥ Certurile stii. Faze, prostii. Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC! [:X] ♥

O zi... Ca oricare alta si totusi diferita! Te iubesc

Zambeste`! Tu esti tot Ce am mai bun`[]

De ce doar pe tine te am si acum in amintire…si nimeni nu m-a putut schimba

Strânge-o in braţe, şi când iţi spune " lasă-mă " n-o face!

Cand vei suferi, langa tine voi fi

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singura Ce Merita Sentimente[ ]!"

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` momente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`! º•

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

Cat de usor imi e sa-ti spun TE IUBESC.
Si cat de greu mi'ar fi sa te parasesc.

Te iubesc, şi mai pus într-o zi să aleg între tine şi ei... şi eu ţi-am spus : " Îmi va fi dor de tineee "

" » Am invatzZat ca cele mai dificilE drUmuri duc in cele mai frumoase locuri.

Mmm.Şi când aveam probleme îmi spuneai:"Sunt aici, nu te teme!"Te iubesc`!
Ştii, nimic nu poate să te înlocuiască. Avem vise împreună care trebuie să se împlinească!

Vrei sa-ti spun ce gandesc?! n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt

Vreau sa stii ca n-am sa renunt! Orice ar fi, te iubesc prea mult...

Asa a fost sa fie, tu te intorci la mine:X Pentru ca aceasta e dragostea adevarata

A inceput ca o gluma, la un suc, prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi; x

~ Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat `

El nu sup0rtă să mă vadă plângând `! Îmi spune că sunt un înger, iar îngerii nu plâng `! :-x`

Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `! :-x`

Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi `! :-x`.

Sentimentul nu dispare ca o vacanţă de vară `! || Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o ţigară `! || :-x` ||

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `! :-x` ||

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Nu poţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl adori `! =p~ :-xxxx` |

Cuvinte nu prea am `…! || Dar te am pe tinee `…! :-xxxx` ||

Mereu cu tine la bine şi rău `…! Tu ştii cel mai bine cum e sufletul meu `…! :-xxxx ~ Te iubesc `…! ~

E fericit `! ` Îl faci fericit `…! Că te are din nou pe tine şi nu mai cOntează nimic `…! :-xxxx`

Avem clipe împreună ce nu vrem să se termine `…! :-xxxx` =p

Cineva te simte `…! Cineva te alege `…Şii te va înţelege `…! Mereu…cineva te aşteaptă `…! Cineva te iartă `…! Cineva te acceptă.aşa.`! :-xxxx`

Pt mine esti singuru lucru care conteaza.singurul lucru care ma mai tine in viata.:X

:-xxx `! Să nu mă întrebi de ce lumea din jur nu mai e.`! În mintea mea. Acum trăieşti doar tu `! :-xxx ` =p~

| Andrei233 a răspuns:

Am plecat de acasă, şi mi-am bătut pisica.