| analia_6778 a întrebat:

Stiti niste statusuri de dragoste?:X

Răspuns Câştigător
| dede070707 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
Intra acolo;;)
Sunt foarte multe de tot felul;))

3 răspunsuri:
| Just a kid a răspuns:

Cel ce iubeste nu obtine de la cel iubit decat ceea ce i-a dat el insusi
Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
te minti si acum desi ti-e dor, ai pus orgoliul in fata sentimentelor
Nu renunta niciodata la iubirea ce`ti apartine, si nu permite altora sa renunte la tine
Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
Te iubesc pentru tot ceea ce esti si pentru ceea ce-mi dovesti ca esti
Mă domină ceea ce simt, nu ceea ce gândesc
Am învăţat că sunt oameni care te iubesc, dar nu ştiu s-o arate.
Incercai sa te tii tare dar singur iti dovedeai
Ca erau mai triste zilele in care n`o vedeai

| Ionutzz97 a răspuns:

Mike asta da status laughing

| MikeRowe a răspuns:

Dragoste:
Cuvant din 8 litere, 3 vocale, 5 consoane si 2 idioti;