| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii...stiti cumva cum pot sa fac "Lunch Money" pe MyYearBook?
Dau funditaaaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| XxAlchoolicxX a răspuns:

=] daca ai cont de imvu cu bani poti sa schimbi de pe ala pe myyearbook. poti pe zi trimite cate 300000 de lunch money, asta doar daca deschizi trei file si schimbi de 3 ori ( de mai multe nu poti ) apoi daca vrei sa ii trimiti pe imvu iar trimitei la fel pe contul tau cel bun de imvu.ca sa nu irosesti conturi degeaba. poti face chestia cu conturile pe imvu apoi foloseste banii de pe contul dat =] bafta!