| MissxD a întrebat:

Hello! Scuzati categoria, daca gresesc cumva. De exemplu gasesc un tricou personalizat pe site-ul unui artist; pot sa il comand, dar nu vreau, pentru ca, sa zicem, este cam scump. Credeti ca este vreo problema daca merg pur si simplu cu un tricou la un magazin de personalizat tricouri si ii cer sa mi-l personalizeze exact cum am vazut pe site-ul respectiv?

4 răspunsuri:
| MissxD explică:

Nu sunt din Bucuresti. Si personalizarea la mall-ul din orasul meu costa maxim 25 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte, nu. cam ce pret are? dar nu trebuie sa uiti un aspect: ca sa ceri sa-ti personalizeze un tricou trebuie sa ai imaginea pentru ca ei s-o poata prelucra. de asemenea, trebuie sa stii cum este facut: termografie, imprimare digitala, serigrafie? termografia este cu folie speciala, imprimarea se face cu vopsea. serigrafia este asemanatoare cu imprimarea digitala. iar la termografie sunt mai multe tipuri de folie, chiar si una care imita catifeaua. daca ai imaginea poti incerca la un magazin de personalizat tricouri. si, in ultimul rand, trebuie sa tii cont si de tricou. nu toate tricourile se preteaza la imprimare. de asemenea, sa intrebi cum trebuie sa-l speli. fiecare tip de imprimeu are tipicurile lui la spalat. daca mai ai vreo nelamurire, intreaba-ma! te astept!

| MissxD explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa iti dau mesaj privat si nu se poate... big grin
Pretul 45-70 lei + taxa de livrare (prin curier 15 lei).
Mi s-ar parea ca as iesi mai bine daca mi-as face la un magazin de personalizat tricouri, adica taxa de transport de pe site e cam mare happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissxD):

La un magazin de personalizat tricouri te poate duce la 70 de lei. dar ai imaginea? fara imagine nu poti sa faci nimic! intra, cauta pe net imaginea si daca o gasesti mai vorbim. exista magazine si cu preturi sub 45 de lei. cat despre curier, cam toti se invart la aceleasi preturi. dar poti sa vorbesti sa ai livrare personala. stiu ca la unirea, la parter o personalizare costa destul de mult, peste 45. du-te, intreaba si mai vorbim. cat despre mesajul privat poti sa-mi dai. sa-mi spui daca trebuie sa-ti dau adresa. o seara placuta! te mai astept! daca te pot ajuta, te ajut cu cea mai mare placere!

Întrebări recente