| justagirlll a întrebat:

Hello!
se apropie ziua mea si am hotarat sa invit 3 prietene sa doarma la mine.imi puteti da idei de decoratiuni si cum sa le fac, de activitati si sa imi spuneti un film de groaza super scarry si o comedie.

11 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai fa camera cat mai comoda perne paturi pe jos(daca dorimiti pe jos in saci de dormit sau ceva de genu')jucarii de plus si la fil scarry movie e si de groaza si comediewinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai
baloane pe ici pe colo
daca ai laptop, il pui jos si pernute pe jos sa staty sa va uitati la un film de groaza cum ar fi The wax house-casa de ceara e sssuper scarryhappy bauturi racoritoare, rontzaieli si km atat. eventual pizza. App Lma!

Funda?happy

| εїз a răspuns:

Uitaţi-vă la o comedie, distrati-vă, ascultaţi muzică, faceţi orice, sau cel mai frumos, duceţi-vă într-un club. Sunt atâtea de făcut, am văzut foarte multe întrebări de genul ăsta, uită-te la întrebările anterioare.

| Derye a răspuns:

Daca sunteti slabe de inger NU va uitati la The number 23.

| Lollypop a răspuns:

Pai faceti-va unghiile cu modele funny;

Gatiti ceva delicios si usor de preparat cum ar fi un senwich din biscuiti, frisca si capsunilove struck sau daca nu ai ingredientele necesare, roaga-o pe mama ta sa comande o pizza sau sa va gateasca niste mici prajiturici.

Filmul de comedie poate fi: Couples Retreat, Fred Claus sau Eurotrip.

De groaza poti sa iti alegi unul dintre: The ring, Samara Morgan sau One missed call.Sunt putine pentru ca sunt infricosatoare.

Vorbiti, barfiti si jucati-va adevar si provocare.

Luati o lanterna, stingeti lumina si faceti din maini umbre funny pe pereti.

Distractie placutahappy

| Alex0194 a răspuns:

Filme faine sunt American pie dupa mine 3 e cel mai bun, alte comedii-romantice foarte faine sunt the bounty hunter si the ugly truth

| Florin_2297 a răspuns:

Filme : groaza : fata calului trei si comedie trei frati de belea

| ▬►LollipOp◄▬ a răspuns:

In legatura cu filmu` de groaza thinking The Grudge laughing

| lyrics a răspuns:

Film de groaza darkness falls.
comedie... unu din seria american pie. 7 e super

| faranumemomentan a răspuns:

Comedie : Van Wilder series

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fff faina ideea! pai, ia sa vedem + ceva gen petrecere in pijama?
nu stiu daca iti trebuie decoratiuni speciale!
poate vor avea ele ideea de a-ti face surpriza unui benner cu happy birthday, etc; in rest, ce crezi tu ca le-ar face lor placere, doar esti gazda! fiind prietenele cele mai buine, le cunosti gusturile, preferintele; poate ca ar merge o gramada de perne fff colorate, aruncate pe jos, ca sa stati in pozitii gen "cu picioarele pe pereti" laughing; tavi mari, chiar improvizate(poti pune pe ele, scoase la imprimanta, poze cu voi), pe care vei servi sandwich-uri, racoritoare, prajiturele, fructe; asemenea, paharele +paiele ar putea fi in culorile lor preferate; cate o micuta surpriza pentru fiecare(un fleac - cateva versuri scrise de mana pe o frunza presata sau pe o hartie mai speciala, un breloc care sa duca aminte de acea seara impreuna, un pix, o canuta de ceai, un sirag de margele sau o bratara, etc)astea puse in niste pungute facute manual de tine din orice fel de material, inclusiv din hartie creponata! sa nu lipseasca aparatul de fotografiat!
activitati? ha, ha!
liber la barfa!
dar din aceea cu bun simt!
discutii despre baietii preferati, artisti, etc
completati impreuna teste diferite si apoi comentati rezultatele.
pe fundal, muzica voastra preferata(sper ca nu manele!), dar in asa fel incat sa nu-i deranjati pe ceilalti ai casei! si, TE ROG, nu filme de groaza, viata e destul de urata s fara alea; mai bine o comedie sau un film muzical, ori un film de dragoste fff bun (the way we were; love story; orice cu stan si bran; orice cu fred astaire si ginger rogers; un film cu elvis presley, etc)
la multi ani si distractie placuta!