| Nuosamighicestiusernameulproasto a întrebat:

Hello! Va uitati la emisiunea de pe Travel and Living, Cake Boss? Ce credeti de ea?

Răspuns Câştigător
| WithoutYou a răspuns:

Eu ma uit cateodata, cand o prind, daca ma plictisesc. cred ca e ok, nu e ceva nemaipomenit dar imi place. torturile care le vezi in acea emisiune te lasa cu gura cascata, sunt nemaiintalnite si super interesante. imi place sa vad daca ies bine (si aproape tot timpul ies). mai e si amuzant, ca de exemplu odata au scapat pe scari un tort la care au lucrat trei zile si care trebuia chiar atunci sa il livrezee. dar l-au refacut in acea zi, ceea ce e impresionant. daca mama m-ar lasa sa dau atatia bani pe un tort de ala (la cat de faine sunt imi inchipui ca sunt si scumpe) mi-as lua.laughing ma rog, ar trebui sa locuiesc in america...

Funda?smug