| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Fenomene stranii, de pe Discovery Channel, Cake Boss, Jon and Kate plus eight, Politia vestimentara, Say yes to te dress, Frumuseti mininaturale de pe Discovery Travel &Living?

9 răspunsuri:
| Andrea28 a răspuns:

Eu urmaresc doar Fenemone stanii.
Mi se pare foarte infricosator, daca nu e cineva cu mine imi este prea frica sa ma uit.
E superb big grin

| music4ever a răspuns:

Imi plac fenomene stranii

Ma uit in fiecare vineri de la 23:00 este foarte fain eu de obicei nu ma speriu numai cand sunt episoade cu posedati acelea ma sperie tare raubig grin

| Dobitoc a răspuns:

Discovery este unul dintre cele mai tari posturi din lume are niste emisiuni superbe care chiar sunt de folos si poti invata ceva din ele aici ma refer la Tehnici esentiale de supravietuire si nu numai.Pentru discovery jos palaria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant! Ma uit pe Discovery :]. Si Travel.Toate emisiunile sunt interesante. Fenomene stranii - e super.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi plac Acest Emisiunea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un fan al acestui post tv. Urmaresc aproape toate emisiunile pe care le prind cand sunt acasa si imi permite timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt supeerrr

| icecream a răspuns:

Super emisiunile, mai ales Fenomene stranii!:X

| Ioana_Johanna_1996 a răspuns:

Eu ma uit la Fenomene Stranii, si ma uit si pe Traveliving la Frumuseti mininaturale dar de o vreme nu prea mai apar... Dar imi plac.Bye!