| yadora a întrebat:

HELLOO...Bine v-am regasit ...am lipsit ceva vreme! Noutati?

3 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Bine ai revenit! In fiecare zi sunt noutati...asa ca... treci la treaba! Multi au nevoie si de ajutorul tau!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Bine ai revenithappy

luciana
| luciana a răspuns:

Te sarut draga mea, lipsesti demult de aici, eu personal ti-am simtit lipsa... ma bucur ca ai revenit si cred ca vei fi la fel de activa si folositoare ca si in trecut; chiar ca e o veste buna, sper ca esti sanatoasa si ca pe acolo pe unde ai fost, - ti-a fost Bine... Deci, " Bine ai revenit printre noi "! Lucien.