| CrysisMD a întrebat:

HELP! Cine poate sa imi spuie cum sa trec o Stadie in jocul MAFIA City of lost heaven. Este vorba de Stadia cund trebuie sa-l omori pe Sergio Morello in PORT. Eu omor pe toti bodyguarzi lui dar pe el nu-l gasesc, ma poate ajuta cineva? Cine imi spune cum ii ofer

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ai 2 manete langa calea ferata, umbla la ele astfel incat linia sa mearga de la vagoanele stationate spre cladirea unde se ascunde Sergio Morello, dupa asta te duci la chestia aia care blocheaza primul vagon si apesi Action, si vagoanele vor porni si vor sparge usile la cladirea unde e Sergio, si intri si il omori