| Christian515 a întrebat:

HELP! nu prea am somn si m-am gandit sa ma uit la un film horror, care mi l-ati recomanda? adica vreau sa fie unul inspaimantator

17 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Povesti de halloween, e scarbos si inspaimantator, cel putin asa mi s-a parut mie. big grin

| missbee a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose. Pe unii îi sperie, pe alţii nu... Depinde de credinţele şi principiile tale, dar filmul e înspăimântător, când l-am văzut prima oară nu am dormit o săptămână. A trecut un an de zile de atunci, şi dacă îmi aduc aminte secvenţe, îmi tai somnul cel puţin o noapte. Este regizat după un caz real, după ce vezi filmul poţi căuta pe youtube filme şi înregistrări cu adevărata Emily, care a fost posedată de 6 diavoli.
Sper să îţi placă. O să-ţi sară somnul vreo 4-5 nopţi. laughing

| TraficDeMentosane a răspuns:

Drag me to hell :-s... funda?batting eyelashes

| marui08 a răspuns:

The children, Drag me to hell, Autopsy.

| NoKidding a răspuns:

Casa diavolului.

| RloveR a răspuns:

Chucky :-s

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Silent Hill sau The 4th cand. Mie mi s-au parut destul de inspaimantatoare. In special ca al 2-lea film are dovezi reale.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pai.;-?
Bloody Mary.
Merita vazut :]

| SilviuCSM a răspuns:

Iti recomand Mirrors. Numai bine.

| Gabiii_5091 a răspuns:

Dead Silence & Bloody Mary : Urban Legends laughing
Iti zic din proprie experienta ca nu mai dormi, macar vreo 2 nopti rolling on the floor

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Alice in Wonderland
...pe mine ma sperie creaturile alea crying

| Acvila a răspuns:

SAW! Cu siguranta e cel mai bun.

| bea_6905 a răspuns:

Dead Silence.

| anamaria_6210 a răspuns:

Incearca masacrul din texas

| scumpikxa a răspuns:

One missed call. Cu sau fara somn tot nu dormi dupa ala! (Io n-am dormit bine o luno numa dupa trailer!)

| Nike31 a răspuns:

Iaca vreo citeva The Village, Paranormal Activity, The Fourth Kind. Daca privestiaceste filme garantezi ca 2 saptamini n-ai sa mai ai somn. Sper sa iti placa ce ti-am propus.
P. S Nu uita de fundita!

| lee_7742 a răspuns:

Vampire daiary