| inzaghi a întrebat:

Vreau sa ma uit in seara asta cu un prieten la un film horror. As vrea sa imi ziceti un film horror care ii foarte horror big grin scuze de exprimare care e foarte inspaimantator. Cel mai horror film primeste funda

15 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Incearca Final destination sau Saw sau The amussement sau The mirror sau The unborn sau The uninvitedhappy

| paulpaul25 a răspuns:

SAU CEL MAI BUN ZIC EU -Un film vechi dar care tot timpul va avea succes eu zic ca este Jaws. Dar cum sa mai mentionat si Piranha 3d este un film bun.Doar ca sunt si unele scene foarte sexy.

| αŁз a răspuns:

Sawhappy e cel mai horror care il stiu:d

| ILoveYouMore a răspuns:

Candyman, Saw 1, 2, 3

| EmotionalKoma a răspuns:

The ring, poti sa vezi videoclipuri pe youtube, ti-as fi dat eu link dar mi-e frica sa ma uitlaughing(2 e si mai tare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

After Life (e din 2009) uite trailer : http://www.youtube.com/watch?v=C_F8lpJXUTA

asta e film care te sperie, sper ca nu voiai horror cu zombies sau monstrii

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Grudge

| oana7335 a răspuns:

Seria saw sunt foarte inspaimantatoare
si piranha 3D

| daniela_9291 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1015474/

Este foarte inspaimantator...TRAIN se numeste, sper sa-ti fi fost de ajutor:X

| Nobody_1210 a răspuns:

Mi s-a parut cel mai de groaza filmul Hostel. Cica este inspirat din fapte reale.

| Larisukaaa a răspuns:

The grudge

| Divya_4333 a răspuns:

Poi...
1. "Casa de ceara " mi-a placut cel mai mult dar mai sunt si altele suuper...
pentru ca sunt multe genuri de horror:
- cele cu fantome, spirite, draci etc. [ paranormal activity. te tine in suspans], drag me to hell e pentru copii mici
- cele cu mult sange [the exorcist], the exorcism of Emily Rose, masacrul din Texas…
- cele cu personaje care te baga in sperieti [ the grudge ]
-cele cu locuri oribile in care se fac lucruri si mai oribile [ultima casa pe stanga] –dhoamne
si filme cu ucigasi. oribiliiii!

| Divya_4333 a răspuns:

Si inca cateva exemple:
1. Dawn of the Dead
2. 13 Ghosts
3.The Orphan
4. 28 days later (2003)
5. The Exorcist ( 1973 )
6.The Silence Of The Lambs (1991)
7.Night Of The Living Dead (1968)
8. Jaws (1975)

si cam atatea am vazut eu big grin

Succes!

| frape22 a răspuns:

Exorcisme Emily Rose... e foarte horror.:s

| Youmakemewannadie a răspuns:

Friday the 13th, Grudge, The nightmare before Christmas, Saw 6, A nightmare e. t. c.