| JBeebsAndUsher a întrebat:

Help. pe ourworld am pus codul pentru gems si eu numa unul stiu. si cand vreau sa il mai scriu imi zice ca nu mai pot folosi codul straight face de unde sa iau mai multe coduri pentru gems? confused s

FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| lola_2540 a răspuns:

Buna! pai, la ourworld trebuie sa instalezi toolbarul ( http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html ) si dai click pe imaginea cu stelutele, apoi il salvezi undeva si gata. dupa aceea, vei observa ca in fiecare luni apare un nou cod. de ex, saptamana asta este codul : 56FC-5190-AAA6-618E. il poti folosi numai o data pe saptamana si iti da 10 gems. peste 3 zile(luni va aparea unul nou, pe care la fel il vei putea folosi numai o data in acea saptamana, si tot asa.a.si daca vrei mai primesti 10 gems daca te conectezi la facebook. sper ca ai inteles. funda?

8 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Pai codul acela il folosesti doar odata pe saptamana.si alte coduri cica nu suntchatterbox

| SummerSmile97 a răspuns:

Este un sait unde iti da codurile si toate noutatile despre OW

saitul e:http://lastcookie.wordpress.com/code-history-3/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu site'u ala pls happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar unde trebuie scris codul in joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7963-0A3B-BbEF-116A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul este 123drt3456gems56. L-am folositi fi sigur merge si ti se vor da 30 de gems

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe net