| Skylerx a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook (nu de mult timp) si se zice ca pe contul ourworld poti baga coduri last cookie pe el. Dar unde merg acolo pe facebook sau unde trebuie sa dau ca sa primesc gems? Stiu codul, dar unde il bag? Va rog, ajutati-ma! Spuneti-mi unde dau pe facebook ca sa ajung acolo unde pun codul pe ourworld dar se zice ca prima data nu primesc 10 gems, ci 20! Help me, urgent!

1 răspuns:
| Theda a răspuns:

Pai apesi acolo unde scrie cati gemsi ai si cauti unde scrie coupon code. Apoi apesi pe el, dai copy la cod si apoi dai paste in locul unde scrie pune codul sau ceva de genul(nu-mi mai amintesc)apoi dai enter.Atat big grin. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.