| Serendipity17 a întrebat:

Hey! :] Am cateva intrebari...

Cat costa clasa de chitara? Cam cat credeti...sau cat este in orasul vostru

Cat costa cursurile private de chitara? big grin
Ms
Funda love struck

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Eu fac cursuri de chitara la scoala de arte, sunt din Satu Mare si platesc pe an 400 de lei si se desfasoara o data pe saptamana (in afara de vacante) iar cele private sunt mai scumpe de la 15 lei in sus pe ora.Mult succes! funda?

3 răspunsuri:
| MariusFurduescu a răspuns:

Buna, daca esti din Bucuresti si esti intersat/a de lectii de chitara poti gasi detalii la http://www.the-guitar.ro/lectii-de-chitara/. Mult spor, Marius Furduescu www.the-guitar.ro

| onlyketoops a răspuns:

Eu fac de 7 luni si platesc 50 lei pe 4 sedinte, insa la casa de cultura din orasul meu sunt gratuite cursurile.

| Andra_8802 a răspuns:

70-80 ron/1h jum-2 in Bucuresti. Bafta!