| retouchan a întrebat:

Hey! Am instalat Sims 3 cu CD si cand incerc sa il deschid scrie:
Unable to start game.
Device 0 cannot run this title.
Your video card does not appear to support at least Shader Model 2.Please upgrade your card.

Ce trebuie sa fac sau am nevoie de un program.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mada12 a răspuns:

Iti spune ca cardul tau [de la Pc] nu este destul de puternic incat sa tina Simsul.straight face daca vrei sa traduci mai exact intra intr-un dictionar online de pe google.Bafta!

1 răspuns:
| andreea8pogner a răspuns:

Nu mai instala e mai bine asa crede-ma, pentru ca cred ca de la calculator tie problema