| qLoveSmileღ a întrebat:

Hey! Am un laptop pe nume Compaq Presario CQ56. Imi zice si mie cineva cam cat costa un stick pentru internet, si cat costa sa-l rencarci?

3 răspunsuri:
| Indispus a răspuns:

1.nu cumpara la liber deoarece e super nasol, am avut eu de la Vodafone si incarcam cu 11 euro pe saptamana(cu 11 euro ai 1gb trafic), nici la abonament nu cred ca e altfel 2.mai bine fa-ti abonament la click, city net bla bla 3un modem te ajunge 1 mil

| drizzy a răspuns:

Hey nu cumpara un modem, cel putin nu la liber deoarece e foarte nasol, am avut eu de la Vodafone si incarcam cu 11 euro pe saptamana., cel mai bine fa ti un abonament la click, city net bla-bla.nici modemul prin abonament nu cred ca e asa de avantajos. exista limite, nu poti naviga cat vrei u...

| drizzy a răspuns:

Aaa da nu am citit toata intrebarea...un modem la liber te ajunge un mil.