| andreea3000ify a întrebat:

Hey. buna happy impreuna cu cateva colege m-am gandit sa organizam o mica petrecere pentru cei mai mici( copii intre 6-10 ani). Avem si noi o gramada de idei dar m-as bucura daca ma-ti putea ajuta. ce jocuri distractive mai stiti voi? vreau ceva jocuri mai noi pe care copiii sa nu le stie. aaa si ceva desene animate potrivite pentru varsta lor. povesti sau cantecele. ce credeti ca le-ar placea?

7 răspunsuri:
| ecristinamc a răspuns:

Cati ani ai?

| hax0r a răspuns:

Spin the Bottle, Adevar sau Provocare, Sah, Carti, Fazan, Roshambo http://www.urbandictionary.com/define.php?term=roshambo

| YLLL a răspuns:

Frumos din partea voastra.va puteti juca cu ei fazan, telefonul fara fir, tupu,.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaunele muzicalelaughing

| anad a răspuns:

Un site cu desene http://en.wordpress.com/tag/desene-animate-dublate/ si niste povesti cu talc frumoase http://povestiri-cu-talc.blogspot.com/

| nimic pt nimeni a răspuns:

Buna!
Cred ca ar fi bine sa le pui filmul'alvin and the chipmunks' daca ei au ajuns la varsta de 10 ani, pentru ca eu cred ca e potrivit, numai sa stie sa citeasca traducerea.
Si ati mai putea face multe lucruri grozave, de ex: cumparati baloane pentru cei mai mici si ar fi bine daca ati avea sh niste puzzle-uri pentru ca la multi le plac.
Si ai putea sa le pui o muzica pe care o aleg ei ca sa o asculte cat timp se joaca.
Imi place gestul vostru de a-i distra pe cei mai mici!

| taretare a răspuns:

Puteti juca scaune muzicale dea ascunselea adevar sau provocare si la decoratiuni poate baloane sub forma de fatuca zambitoare si niste brajituri cu niste lapte si suc