| adela12 a întrebat:

Azi am hotarat impreuna cu profa' de engleza sa organizam o petrecere de Halloween si nu stiu ce costum sa-mi fac. Cateva idei si sfaturi. Dau fundita. va puup :*

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Vampirina, termenul in Japoneza si Spaionla, "Draculina", e infricosator, si sexy in acelasi timp.
Intr-o felina, nu e infricosator, dar o sa arati super cu siguranta.
Intr-un zombilaughing 0% sexy, restul infricosatorlaughing
Intr-un copacrolling on the floor cea mai tare costumatie pentru o petrecerelaughing un copaclaughing

| MeMeMe97 a răspuns:

Fantoma-par tapat,fata data cu fond de ten alb sau faina,buze rosii,o roche veche si zdrentuita
Vrajitoare- unghii negre,ochii nevre,buzele date cu un dermatograf negreu si un par ciufulit(o colega de'a mea s-a incretit si pe urma sa tapat, tine mult mai bine si are un aspect mai "horror")si o roghe neagra
Diavolita-niste coarne, buze rosii ochii negri ca si acum ar parea ca ai cearcane o roche rosie sau neagra
gasesti mai multe pe net! Fundita?!kisskiss
App.petrecere frumoasa si un "scarry halloween"!

| Kido0 a răspuns:

Cand e?

| cristizor a răspuns:

Incearca costumul Evei

| adela12 explică (pentru cristizor):

Da, ai vrea tu!

| cristizor a răspuns (pentru adela12):

As vrea dar nu as avea cum sa te vad tongue

| ZvT a răspuns:

Peste cativa ani o sa sarbatorim si Ziua recunostintei si o sa golim supermarket-urile de curcani.

| Georgiana16v a răspuns:

Poti sa-ti iei un costum de dracula. Ar fi tare.

| МуЛлаТткА a răspuns:

Un Costum Cit mai interesant...si neobisnuit...))imaginatzia la maxim si totul va fi OK