| purplerainbow a întrebat:

Hey buna! La ce licee ati intrat? Pe ce profil? Dau fundita daca, printr-o coincidenta, ati intrat la acelasi liceu ca mine. big grin

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La liceul Mihail Sebastian, stiinte sociale sad

| purplerainbow explică:

Hey, buna tuturor! Eu am intrat la Mihai Viteazul din Bucuresti, pe mate-info.

| ProjectJackpot a răspuns:

George Calinescu, Piata Amzei, dar am intrat de anul trecut laughing

| nevastuica_7599 a răspuns:

Ceau tongue am intrat la PEDAGOGIC,, CARMEN SYLVA " pe profilul educator- invatator tu la ce liceu ai intrat?

| nevastuica_7599 a răspuns:

Ceau tongue am intrat la PEDAGOGIC " CARMEN SYLVA " pe profilul educator invatator tu la ce liceu ai intrat?

| DoarEu21 a răspuns:

Sall eu se pare ca am intrat l media la productii media din bucuresti u?