| Addaa1998 a întrebat:

Hey!
Cine mai stie pagini de pe Facebook de genul =Me gusta sau Rasul este sanatos?

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Stiu eu catevabatting eyelashes
'Din inima'
Zambet de toamna
Ciocolata calda
Lacrimi de adevar
Nebunia Adolescentelor
Journal Of Love
Papagali vorbitori
Adio Sau Doar Pa
Jurnal pentru fete
Iubim animalele
Lumea Fetelor
Like a Lady
Trecut si Prezent

:*

9 răspunsuri:
| mimicool a răspuns:

Demotivalwinking
e foarte amuzanta pagina, cu multe poze. Sper sa te ajute:*

| themihaela a răspuns:

Poi...Razi non stop, Razi cu lacrimi, Bancurithinking, Pofta de ras etc.

| themihaela a răspuns:

Poi..Razi non stop, Razi cu lacrimi, Bancurithinking, Pofta de ras etc.:*

| AllyutzZa a răspuns:

Invata sa razi, Invata sa zambesti, Razi cu noi, Razi cu lacrimi, Razi la maxim, Razi cu mineee, Razi in hohote, HOHOTE, Papagali vorbitori, Comediante, O Comediante, Zambiti.info si cam atat.

Apropo... daca te intereseaza sa dai like la paginile mele : Vis de Copila, Ilusion.
Multumesc! :X

| Addaa1998 explică (pentru AllyutzZa):

Le stie paginile tale
Nu stiam ca sunt ale tale
Super
Felicitari pentru pagini! Imi plac
Am sa iti dai like si reclama promit!
Numai ca facebook-ul nu merge ..nu stiu de ce dar cand merge iti dau

| goleanatalia a răspuns:

Papagali Vorbitori; Culmea Rasului; Bancuri, Glume&FUN; GluMe; Glumeo; Bancuri & Glume. Funda?big grin