| complicata2002 a întrebat:

Hey! cum pot desena mai bine pe desenatori.ro? am auzit ca exista un program care face pagina unui browser transparenta, adica. pun o poza si dupa deschid un browser... dar prin browser vad acea poza... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Salut,complicata2002!
Ei folosesc tablete grafice, de aceia deseneaza asa de bine.
Pa, pa.

1 răspuns:
| costelpopa94 a răspuns:

Si eu am cont pe desenatori! Evident că cei care sunt în top au tabletă. Prețurile variaza de 200 ron până la 3000 daca nu si mai mult, depinde