| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum pot trimite un mesaj privat pe youtube? happy

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi sub orice videoclip scrie "încărcat de... în data de..." Apeşi pe numele utilizatorului şi intri în contul lui. În dreapta, deasupra de "Cea mai recentă activitate" se găseşte numele respectivului, iar în dreapta este o săgetuţă mică în jos. Apeşi pe ea şi selectezi "Trimiteţi mesajul". Baftă!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă ai cont pe youtube poţi trimite foarte uşor mesaje.Intri pe cont,click pe profil(iar aici vezi că îţi apar mai multe opţiunii,cum ar fi,canalul meu setări cont,mesaje primite,etc.).Dai click pe mesaje primite,iar în următoarea fereastră ce se deschide,sus în stânga,apare "scrieţi un mesaj".Dai click pe acesta, iar de aici totul este foarte simplu, scrii mesajul, adaugi adresa, şi-l trimiţi.

| Madalina_7770 a răspuns:

Buna! Pe Youtube nu ai cum sa trimiti mesaj privat decat sa ii scrii mesaj care sa vada toata lumea, Funda?big grin

| xLeg3nD a răspuns:

Nu stiu, fratele meu!

| HellsDoll12 a răspuns:

Te logezi si sus in dreapta ai o casuta unde e scris numele tau de utilizator.dai click pe sageata de pe casuta si apoi click unde scrie mesaje primite.te trimite la pagina ta cu mesaje si in stanga sus este optiunea ''trimite mesaj''
Succes