| 発行機関月は地獄に行く a întrebat:

Hey! Explicati de ce 1+1=4 happy Primul raspuns corect primeste funda. Ca sa va fie mai usor, e un fapt legat de muzica. Gasiti raspunsul intr-un comentariu de pe youtube dar nu va spun videoul. E un duiet intre doi baieti care canta o melodie de dragoste, nu are videoclip si este in lb japoneza. Si sa nu va audi cu : 1+1=2, nu 4 ca va dau stupid.

Răspuns Câştigător
| Nurseii a răspuns:

Sa vad daca stiu sa iti raspund. Este un video pe youtube care se cheama 【赤飯×ピコ】magnet歌いました【赤ピコ飯まー☆】 si il canta doi nebuni laughing l-au parodiat, saraca melodie. Si la minutul 1:30 incepe momentul magic, de unde iti dai seama ca 1+1=4, credeti-ma tot ei canta dar au voci extraordinare. Me love red rice laughing

5 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

De ce ca morrr si arata-mi melodia ca ador muzica japoneza

| shtephie a răspuns:

Mai intai, invata sa scrii corect romaneste, apoi pune intrebari pe site.
DUET, nu "duiet".

| qMisaki a răspuns:

Mna uldoro, taki ma ca te omor ssthepie zicea si ea, d? esti o vaca
Asa e mai bine?

| qMisaki a răspuns:

Dap, asa esti si stiu sa scriu romaneste, 発行機関月は地獄に行く!

| 発行機関月は地獄に行く explică:

Shtephie, Aşa este mai bine? De parcă tu nu faci greşeli de tastare. Cînâd ai să scrii mereu corect, atunci să mă critici pe mine. Antunci mă grăbeam deci e normal să mai faci şi greşeli. Dacă nu stii răspunsul la întrebare de ce mai critici?