| diaa a întrebat:

Hey fetelor :*! A citit cineva din voi vreo carte din colectia Cocktail de la editura Humaniats? Mie mi se par foarte ok cartile din aceasta colectie. Tocmai am inceput deja sa citesc doua din aceste carti. Voi ce ati citit >: si ce parere aveti despre aceste carti? Astept raspunsuri! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Si eu vreau sa ma duc sa`mi iau zilele astea big grin
Imi plac copertile laughing)
Stiu ca se zice ca o carte nu trebuie judecata dupa coperta, dar eu cand vad o carte cu coperta colorata, mereu imi place si continutul, nu stiu de ce laughing)
In fine, am auzit ca sunt suuuper love struck
Spor la citit, ma apuc si eu de maine devil
Kisses :*

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Imi plac la nebunie

| nutty a răspuns:

Am citit Slam, sunt aiurita si se ia, si fetele din West End. Toate mi s`au parut geniale, sunt pline de actiune si limbajul este ...cam cel care se foloseste si intre adolescentii din ziua de azi. Vreau sa le citesc pe toate! love struck

| omtraisiomvedea a răspuns:

Da am citit "Vai ce-am uitat!","Intre 2 avioane" si "Slam". Mi-au placut toate foarte mult, intr-adevar sunt niste superbe. Ti le recomand si tie.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit "Sunt aiurita si se ia" si mi-a placut happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit:Slam, Sunt aiurita si se ia si Zodia indragostitilor ti le recomand cu placerelove struck.Si mie imi palc foarte mult cartile din aceasta colectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt marfa rau catile ...am citi Slam, Sunt aiurita si se ia si Regina gafelor la New York big grinbig grin sunt chiar super :X:X