| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! Funda! Cum pot pune muzica pe hi5 cu autoplay fara sa se vada nimic? Sa inceapa dar pe profil sa nu fie nimic care sa aiba legatura cu muzica=]]

Răspuns Câştigător
| LysaLysa a răspuns:

Nu ai cum fara sa se vada nimic... adica asa stiu eu... uite un site de unde poti copia link-ul melodiei si a-l posta in profil.

http://www.programeyahoodownload.tk/

Sper ca te-am ajutat:*! Iti doresc un week-end minunat!:*

3 răspunsuri:
| βσσblėėŝ explică:

@мσηηу pai la mine nu mergestraight face

| NoLoveNoStress a răspuns:

¬da...deci...
scrii o melodie pe youtube si jos sub melodie iti apare : "Like", "Add to", "Share" si "Embed".
Dai pe "Embed"... dup ce dai pe el jos o sa-ti apara o caseta... unde scrie "width" si "height" in dreapta lor o sa-ti apara niste numere. stergi numerele la toate si inlocuiesti cu "0" si unde vezi "hl=en_US" stergi si scrii "fs&autoplay=1" si faci asa la toate unde vezi. dupa aia dai "copy" si postezi pe hi5 la "DESPRE MINE" si o sa iti inceapa melodia. sper ca ai inteles mai mult de atata nu`ti pot explica

| NoLoveNoStress a răspuns:

B merge LysaLysa