| Lolo666 a întrebat:

Hey. O sa fiu directa. Sunt vocalista si caut o trupa rock (formata sau pe care o vom forma in timp) din Bucuresti... De preferat intre 15-17 ani... Astept mesaje.

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Incearca aici http://forums.rgc.ro/
bafta :)

2 răspunsuri:
| Marius_Paunescu_1996 a răspuns:

Buna...daca mai e oferta valabile poti sa'mi dai un mesaj? avem trupa aproape completa ne mai trebuie doar vocal si bass....add:izzy_4life13 sau daca te intereseaza http://www.youtube.com/watch?v=0RwjdpgjtOA&feature=relmfu

| Vasilescu_Casandra_1995 a răspuns:

Hello happyTrupa ADDICTIVE din Bucuresti cauta vocalist/a. Sunt o trupa de Indie Hard Rock cu influente Progressive si combinatii de Dubstep (Un fel de Electro-Rock putin diferit). Sunt interesati ca vocalistul/a (pe langa o voce buna) sa aiba volum in voce, atitudine scenica si imaginatie bogata (adica ne asteptam ca acesta/aceasta sa compuna linia melodica pentru voce cat in unele cazuri si versuri) Ca informatie suplimentara toti membrii trupei avem in jur de 16-17 ani si repetam la Piata Muncii (sala de repetitii este la aprox. 10 min. de metrou)
In plus au si experienta scenica datorata a 3 concerte sustinute precedent.
Vocalistul/a ar trebui sa pregateasca pentru auditie urmatoarele cover-uri:
Guns 'N' Roses - Don't Cry
Guns 'N' Roses - Knocking On Heaven's Door
Pink Floyd - Another Brick In The Wall
Lady Antebellum - Need You Now
Adele-Rolling in the deep/Set fire on rain/melodie la alegere
daca esti interesata adauga id asta de mess : aiko.kemushi@yahoo.com