| vlad24tm a întrebat:

Hey:P

pls spuneti-mi de unde imi pot cumpara un Dirt surf e asa de taree:))

daca nu stiti ce e uitati aici:P http://www.youtube.com/watch?v=pfOeyXfKXrI

e prea tare

pls un link un magazin ceva plssss help.:( app

Răspuns Câştigător
| ThrustMe a răspuns:

Pare cam periculoasa "jucaria" asta, nu cred ca vrei sa cazi big grin

1 răspuns:
| vlad24tm explică:

Pai eu praktic sporturi extreme si iubesc adrenalina stiu ca o sa kad si probabil o sa-mi rup ceva dar ce conteazaalaughing cat timp ma distrez. deci spuneti de unde o pot cumpara si cu cat? dau funda!:X