| YumiSukinanda a întrebat:

Hey, se face copiii au talent si suntem 4 fete, sau sa vedem, 3 sau 4. Ce melodii stiti? adica pe ce melodie sa facem dansul? nu vreau colaj. Idei de dans, si coregrafii.
fUNDAA

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Se face un drac, vorbește domne românește. Nu se înțelege nimic din ceea ce ai spus.

| YumiSukinanda explică (pentru Azµre):

Ce dracu nu ai inteles ma?

| Azµre a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Citește tu ce ai scris.
"Hey, se face copiii au talent si suntem 4 fete, sau sa vedem, 3 sau 4. Ce melodii stiti? adica pe ce melodie sa facem dansul? nu vreau colaj. Idei de dans, si coregrafii."

citez:

"Hey, se face copiii au talent si suntem 4 fete, sau sa vedem, 3 sau 4. Ce melodii stiti? "

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru Azµre):

laughing)))))))Copiii din ziua de azi...
Am spus-o de nenumarate ori si o repet: Avem promovabilitate de peste 60% la bac? Ce mai conteaza acum ca elevii romanii NU sunt in stare sa formuleze o propozitie coerenta?!
Vai de capu' nostru, Azure!laughing

| Azµre a răspuns (pentru AndreeeaDaniela):

Dacă e cum e ce să îi facem acum...

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru Azµre):

Ai si tu dreptate...

| anuca223 a răspuns:

Nici eu nu am inteles nimic.