| չﻨгﻪรէﻨĸ a întrebat:

Hey! Stie cineva unde pot citi cartea "Breaking Dawn" de Stephenie Meyer?

2 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Din cate stiu eu e o carte destul de scumpa asa ca nu cred ca ai sanse sa o gasesti sa o citesti pe net. Poate o poti cumpara sau te poti interesa la multi prieteni si amici care sunt pasionati, poate o au ei si ti-o impurumuta si tie >big grin

| pinkeye a răspuns:

Da,eu parca am vazut-o la Alexandria odata! Sau daca nu poti sa o gasesti la biblioteca(cred, nu stiu exact) sau pe net.