| Anna17C a întrebat:

Hey! Stiti cumva daca Google Earth merge si pe un PC fara Internet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred pentru ca si atunci navighezi pe net, google earth se,, leaga'' de net atunci cand il deschizi, doar asa poti sa vezi pozele din zonele dorite etc

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Merge,dar nu vei beneficia de actualizari. Ai nevoie de net cand il instalezi si daca inchizi internetul totul va ramane inghetat la starea cand aveai net.

| genTlemeNNN a răspuns:

Merge si pe un Pc fara internet sa il instalezi. Dar fara internet nu il poti instala si nici nu iti va arata strazile cu nume cu tot fara internet. Doar desenele.