| LenaCresida a întrebat:

Hey! stiti vreun site unde te invata sa-ti faci bratari din ata? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| OaNaツ a răspuns:

Http://blog.nisi.ro/2009/09/cum-se-fac-bratarile-prieteniei-partea-a-doua/
Incearca sa vezi daca reusesti sa faci dupa acest videoclip gasit pe internet. Sper ca te-am ajutat.
Funda;;)

3 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Da...you tube laughing...scrii "bratarile prieteniei " sau "friendship bracelet" happy. gasesti multe modele si unele sunt chiar foarte reusite

| Bianca111 a răspuns:

Pai,poti sa dai pur si simplu pe google "bratarile prieteniei" si iti arata mai multe filmulete, sau dai pe youtube