| irocku a întrebat:

am nevoie de multe porecle. puteti sa imi dati cateva idei va rog? mersi fundita

Răspuns Câştigător
| TaNaNaNaNa a răspuns:

De la nume? Nu iti stiu numele, dar iti zic porecle care nu sunt legate de nume.
Clanta
Musca
Musculita
Furnicuta
Pufosenie
Fifi
Tufi
Pisoi
Mop
Dop
Zuza
Albinuta
Mimi
Sisi
Sosulet
Iepuras
Fluturas
Maimutica
Didi
Pisicuta
Pisi

Mai gandeste-te si tu, sau daca vrei pentrunume nu stiu.La noi in scoala astea sunt folosite cel mai des.

3 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

În legărută cu ce nume, sau cum? Sfat pentru tine: alege-ţi tu porecla, stai o oră la birou şi gândeşte-te bine, aşa o să obţii o poreclă numai-bună pentru tine! Aşa am făcut şi eu.

Baftă!

| irocku explică:

Nu este porecla pentru mine ci pentru niste persoane pe care nu le suport

| irocku explică:

Baieti