| pinkzuzulove a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent! vreau si eu un site de editat poze care sa contina iconitele:facebook, messenger si like! va rog mult de tot! chiar imi trebuie acum! funda!

Răspuns Câştigător
| ucatati a răspuns:

Buna! Nu exista niciun site de editat poze care sa contina iconitele mentionate de tine.Dar poti folosi pizap, photoscape, be funky si grafme. La toate poti adauga iconitele.Chiar si in paint! Dar trebuie sa salvezi iconitele.Cum faci asta? Te duci pe Google si scrii logo facebook si iti apar mai multe iconite. Apoi le salvezi si atat! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Yoooana a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei dat uite un site
http://www.pizap.com/pizap.php?width=1280