| cosmynass a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare...sa zicem ca imi iau o pisicuta...Totusi,daca eu trebuie sa plec la scoala iar parintii ambii la servici sau in alta parte, ce pot face ca pisicuta sa nu faca prostioare prin casa? thinking

Răspuns Câştigător
| WaKeUp19 a răspuns:

Cumparai un fel de adapost, nu stiu sa explic cum arata, e ca un fel de tarculet, eu am cumparat boxerul-ui meu, Jerry-Lee happy un tarculet de ala de 1, 5x1, 5 metri sau atat cred ca are happySi nu e prea scump
Sa-i cumperi deala cand creste mare, cand e nu face prostii, daca are laditza ei happy nu prea face nimic in afara de pipi

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Nu ai ce sa faci happy decat sa remediezi problema cand te intorci de la scoala big grin

| BebeZeu a răspuns:

Pai Ai Putea S`o lasi la Tine In Camera. Sau Undeva Unde Sa Nu Faca Prea Mare Dezordine Pana Vii Tu de la scoala tongue Bafta.
Ar mai fii o chestie. s`o inchizi in cusca.(Suna Cam Urat)