| dream77777 a întrebat:

Care este parera voastra despre cartea "O zi" de David Nicholls? Merita sa o cumpar? Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Eu am cumparat si nu mi-a placutsad

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna.Eu n-am citit-o inca din pacate, dar din cate am citit despre ea pe net pare destul de interesanta. Cred ca merita s-o cumperi. Lectura placuta!

| Mel86 a răspuns:

Buna. Eu am citit cartea, este foarte frumoasa. Daca nu vrei sa dai multi bani, poti sa mergi sa vezi filmul insa nu e cine stie ce. Are foarte multe lipsuri si nu coincid datele din carte cu cele din film.