| Ovidiutz a întrebat:

ce parere aveti despre numele Ovidiu? dar Alexandra? funda!

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Hey! Ovidiu este un nume foarte dragut!
Alexandra, la fel! foarte dragut numele.

| Voluntar a răspuns:

Sunt dragute! De ce?

| JustSimple a răspuns:

Ovidiu,alexandra...hmmmm.interesant...

| ramitzu a răspuns:

Ovidiu mi se pare un nume deosebit. Merita sa pui numele asta copilului.

| AndreiFLT a răspuns:

Ovidiu este un nume rar intalnit, deci, este un nume special.
De la Ovidiu se pot obtine numeroase derivari.
La fel si de la numele Alexandra, in concluzie aman2 nume sunt frumoase si destul de rar inalnite. Sper ca am fost destul de explicit, Bafta!

| Trolley a răspuns:

Ovidiu, hmm. foarte dragut, depinde cui pui numele, iar Alexandra, ador numele asta.(Am o prietena cu numele asta). In concluzie amandoua nume sunt grozave. FUNDA? big grin