| oFatha a întrebat:

ce se intampla daca blochezi o persoana pe facebook?

fundita

Răspuns Câştigător
| Rebe97 a răspuns:

Cam aceeasi chestie cu ignore pe messenger

8 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Nu mai poate sa-ti scrie pe Wall sau chestii d-astea.Nu poate sa-ti dea cerere de prietenie, nu poate sa faca nimic legat de tine. Funda?winking

| Userrr a răspuns:

Ai belit aia

| Rossey a răspuns:

Nu-ti poate trimite mesaje, nu poate vorbi cu tine.

| BubuDx a răspuns:

Nu iti poate vedea profilul xD

| Paulici99 a răspuns:

Acea persoana nu te mai poate contacta,si nu va mai putea sa vada ce faci tu, sau daca adugi poze ceva de genu big grin, nu iti va putea vedea profilulbig grin... Fundaa?

| Catalin_1945 a răspuns:

Este ca si cum dai ignore pe mess, persoana aia nu te mai gaseste pe facebook

| Ioanna1Kukie a răspuns:

Heii. pai daca blochezi o persoana pe facebook, aceea persoana nu iti mai poate vedea profilul, informatile de pe profil, pozele, daca o ai ca sora /frate / var sau alta ruda. se va sterge gradul de rudenie. nu iti mai apare in lista de prietenii, nu mai poti posta pe peretele persoanei. si nici acea persoana pe peretele tau, nu-i poti vedea profilul, nu poti primi mesaje, cereri de jocuri si aplicati de la persoana respectiva! Si nu-ti mai poate trimite cereri de prietenie! Cam asta inseamna:* [ FUNDA big grin?:*]

| narutoo a răspuns:

Nimic scapi de el.