| Mikasa a întrebat:

Poti sa blochezi pe cineva pe Facebook? Adica sa nu mai poata vedea nici macar ce ai distribuit pe facebook? Mentrionez ca acea persoana pe care vreau sa o blochez e in lista mea de prieteni

Răspuns Câştigător
| Maaadaaa a răspuns:

Te duci la profilul prietenului si langa " mesaj" si " suna" este o rotita. dai click pe rotita si dupa ultima optiune : raporteaza/blocheaza utilizator. bifezi " o puteti bloca pe..." -> continua. Dar daca o blochezi nu mai poate sa-ti vada profilul deloc si nici tu ei