| Here4u a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca in prima zi de scoala? Dati-mi niste idei... Eu ziceam sa ma imbrac cu o camasa alba, blugi albastrii deschis si o curea lata la blugi, si la camasa, la mijloc o curea neagra si balerini albi. Este bine? Dati-mi si voi idei... funda:L*

Răspuns Câştigător
| Nickelback a răspuns:

Nu stiu eu sunt baiat dar ideea ta e foarte buna.Imi plac fetele care se imbraca asa.

5 răspunsuri:
| KyssOana a răspuns:

Iti spun eu niste idei cu ce sa te imbraci uite id ul meu : oana_95@yahoo.com

| KinoAndreea a răspuns:

Pai...winking daca tie iti place si te simti confortabila in cea ce vrei sa porti.e super okbig grin si daca tot vrei sa stii e foarte frumos asa cum ai spusbig grin.ca doar mergi la scoala nu pe afara, stii.laughing

| IoanaMra a răspuns:

Delia.daca tie iti place e ok. Mie mi'ar fi groaznic de incomoda tinuta pe care ai ales'o si nu'mi place delochappy Eu o sa imi iau jeansi negri, snikersi, un tricou si cam atat.ma rog.eu intru in clasa 11laughing

| Here4u explică:

Nu ma numesc delia, ci adelina...

| andreiY a răspuns:

Pai poti sa iti iei daca esti fata pantaloni albastri dar fara curea si o camasuta alba dar pantaloni sa fie perfecti deci sa te stranga un pic si sa nu fie pana jos doar pana la jumate la ghenunchi si-o breteluta la par asa si orice pantofi balerini dar pe negru sau albastri deschisi (totu merge cu ochi albastri sau maro) funda?