| Sarraa97 a întrebat:

Ce parere aveti daca m.as imbraca asa la balul bobocilor (seara in club): blugi albi spre gri pe margini de sus pana jos tinte,balerini negri, o camasa alba bagata in pantaloni cu o curea neagra subtire, papion negru si sacou negru daca ii frig big grin. nu prea m-as imbraca in rochita nu ma simt confortabil. Vreau pareri.Sau dati-mi niste idei cum as putea sa ma imbrac.happy

5 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut! Cred ca ar arata mai bine cu niste pantofi negrii cu toc de 8-10 cm si o camasa neagra..Scuze ca zic atatea culori inchise dar imi plac mie puppy dog eyes! Oricum destul de fain ce-ai zis tu acolowinking

| AndreeaNustiu a răspuns:

O rochie ar fi mai bine pentru o fata la balul bobocilor,pantaloni cu tinte nu cred ca merege,doar nu esti in club de rock-eri nu ca sa ai tine,o rochie merge,sau daca imi place tie asa,asta e important,apropo lasa sacolul acasa,du-te doar cu camasa, sacou si pantaloni cu tinte nu prea merge, daca chiar vrei ceva, ia-ti o geaca de piele, merge de minune.

| AlexandraPink a răspuns:

Dupa parerea mea, nu este prea potrivit pentru balul bobocilor. Pentru o seara in club da, dar pentru bal nu. Te sfatuiesc sa iti iei o rochita, sau macar tocuri.

| catalinaalexionut a răspuns:

Dragut happy deci ar '' pica '' mai frumos niste blugi skinny albastri sau negri cu niste tocuri de 15 si o camasa alba happy sfatul meu

| poparaulmadalin a răspuns:

Ar fi foarte elegant si frumos iti dau nota 10