| alex99tgfsfbjg a întrebat:

cum aș putea să îmi fac poze singur prin oraș cu tot corpul? Nu gen de aproape

4 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Pui telefonul pe o banca, sau pe o suprafata dreapta iar mai apoi vezi ca ai in setarile telefonului cand intrii la camera foto temporizator acesta din cate stiu poate fi de 3, 5 sau 10 secunde acesta este timpul pana cand va fi facuta poza. Sau mai simplu, poti ruga pe cineva strain sa iti rupa din timpul sau 2 minute sa iti faca o poza. Sper ca te am ajutat.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Mia999):

Ori cum a zis Mia999, ori fă-ți un prieten/prietenawinking

| EMKing a răspuns:

Îți poți cumpăra un selfie stick, e undeva la 40-50 lei, eu am primit unul gratis când am cumpărat ultimul telefon, se deschide undeva la 80 cm și cred că așezat în unghiul bun îți poți cuprinde tot corpul in imagine.Sau daca nu dorești să cumperi un selfie stick, poți ruga pe cineva să îți facă o poza.

| Delcatty a răspuns:

Pe langa selfie stick, poti incerca un trepied. Gasesti pe eMAG diverse tipuri pentru telefon sau pentru camera foto.